Как создать интернет-магазин с нуля

Written by sovxoz   // 29.06.2014   // 0 Comments

Стоимость жизни

Стоимость жизни

Підприємці, які мають у власності магазини, рідко замислюються, щоб створити інтернет-магазин, на додаток до оффлайн бізнесу, і так розширити споживчий ринок і підвищити прибуток.

Далекі від сучасної веб-технології люди вважають, що створення інтернет-магазину є надзвичайно важка і дороге завдання. Що є глибокою помилкою.

У наші дні, створити власний інтернет-магазин може навіть школяр, і вести електронну комерцію, на зекономлені на морозиві гроші. Звичайно, неповнолітньому це ніхто не дозволить. Але, теоретично, технічні питання створення онлайн магазину не уявляю складності.Лучшее создание интернет магазина на joomla по выгодным для вас ценам.

Зовсім не обов’язково підбирати і купувати движок і тему інтернет магазину, потім встановлювати і налаштовувати його на сервері. Підприємливі люди вже придумали, як максимально полегшити всі ці питання.

Просто задайте в пошуковому рядку питання: хочу інтернет-магазин. І ви отримаєте десятки пропозицій отримати готовий до роботи сайт у спеціалізованого провайдера, що займається саме наданням в оренду готових інтернет-магазинів, різної вартості і конфігурації.

Ви відразу отримуєте і сайт магазину, хостинг і домен. Вже через двадцять хвилин можете починати наповнювати каталоги товарами і запрошувати клієнтів.

При необхідності, фахівці сервісу допоможуть переналаштувати і модифікувати сайт під індивідуальні потреби вашого конкретного бізнесу.

Звичайні магазини працюю в денний час доби. Чому б не продовжити бізнес на всі 24 години? Багато людей, у великому місті, часом мають необхідність щось купити серед ночі. Але магазини закриті. А в чергові далеко їхати.

Створивши інтернет-магазин і організувавши невелику кур’єрську службу, можна забезпечити локальних покупців свого району нічним сервісом. У міру того, як сарафанне радіо рознесе чутки про нові зручностях, кількість покупців почне зростати в геометричній прогресії.

Все більше сімей мають комп’ютери і доступ в інтернет. Практично всі вони регулярно спілкуються в соціальних мережах. У багатьох людей комп’ютер включений весь вечір і вони періодично підходять початиться в Одноклассниках або ВКонтакте. Додайте там контекстну рекламу. Налаштуйте локальний показ у вашій місцевості. Ось вам і потенційні покупці вашого інтернет-магазину.

Все що потрібно для початку роботи, це нічний менеджер, для прийняття замовлень. І кур’єр для доставки.


Tags:

создание интернет магазина

создание интернет магазина во Львове

создание интернет магазина на joomla

создание интернет магазина на wordpress

создание интернет магазина на wp

создание интернет магазина под клч

создание интернет магазина с нуля

создание интернет магазина самостоятельно

создание сайта интернет магазина

стоимость создания интернет магазина


Similar posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code