Изумрудный газон без труда!

Written by sovxoz   // 11.05.2015   // 0 Comments

газон

газон

З приходом весни саме час задуматися про благоустрій своєї дачної ділянки. У виборі між грядками і газоном дачники все частіше віддають перевагу останньому. Газон створює затишок і комфорт на ділянці, вигідно підкреслює красу квітників.

Раніше вважалося, що створення газону трудомістке заняття. Чого тільки коштувала прополка бур’янів для очищення грунту під посів газонних трав. Тепер на допомогу дачникам приходять спеціальні засоби, які візьмуть на себе всю важку роботу.Например лучшие удобрение для газона по выгодным ценам на http://gileya.kherson.ua.

Операціями по закладці газону необхідно приділити особливу увагу, адже від їх старанності залежить якість і довговічність трав’яного покриву. Повного очищення ділянки від трудноіскоренімих сміттєвої і деревно-чагарникової рослинності можна домогтися за допомогою обробки препаратом Торнадо. Обробку можна проводити завчасно восени або навесні за 10-14 днів до посіву, при отрастании багаторічних бур’янів на 10-15 см, так як проникнення Торнадо в рослини відбувається через листя. Внаслідок цього бур’яни поступово в’януть і через 3-4 тижні гинуть. Висока проникаюча здатність дозволяє Торнадо ефективно боротися з усіма видами однорічних і багаторічних злакових і дводольних бур’янів.

Через 2-3 тижні після загибелі бур’янів їх необхідно прибрати і розпушити або перекопати грунт. Для отримання щільної багаторічної зеленої трави необхідно внести добриво МікроМікс газон із розрахунку 30-50 гна кв. м. Це гранульоване безхлорне добриво, кожна гранула якого містить весь комплекс поживних речовин. Добриво МікроМікс забезпечить рослини необхідними елементами живлення не тільки в початковий період росту і розвитку, а й протягом усієї вегетації, так як гранули розчиняються поступово. При необхідності після скошування травостою проводять підживлення газону по 20-30 г на кв. м, рівномірно розподіляючи гранули по всій поверхні грунту, з обов’язковим поливом або дощуванням відразу після підгодівлі.

Таким чином, Торнадо забезпечить чистоту підготовленої ділянки від бур’янів, добриво МікроМікс газон — набір необхідних поживних елементів для газонних трав.

Однак після посіву на газоні можуть з’являтися бур’яни, які не тільки псують зовнішній вигляд газону, але й конкурують за простір, воду і поживні елементи в ґрунті. Препарат лонтрел-300Д допоможе вам позбавитися від поширених дводольних бур’янів на газоні, таких як кульбаба, осот, ромашка, подорожник та ін. Обробку лонтрел-300Д можна проводити повністю по всьому газону або локально — тільки сильно засмічених ділянок. Лонтрел 300Д має вибіркову дію, а значить, знищує тільки бур’яни, не надаючи негативної дії на сам газон.

З використанням сучасних препаратів можна заощадити час і сили, і виснажлива прополка залишиться в минулому назавжди. А смарагдовий газон буде радувати око, надаючи вашій ділянці закінченість і гармонію.


Similar posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code